© 2019 Urtė Consulting

Degustacijos

Kartu su komanda organizuojame tiek privačias, tiek mokomojo tipo degustacijas. Temų įvairovė išties, plati:

BURBULIUOKIM | Putojančių vynų pradžiamokslis. Sužinokime kaip gaminamas putojantis vynas ir kodėl tiek daug jo rūšių. Mokomės atskirti putojančių vynų rūšis, atrasti sau labiausiai patinkantį. 

NAMŲ VYNAS | Kalbėsimės apie tai, kaip išsirinkti vyną namams, kaip susikurti namų vyno lentyną ir kaip/ kuo nustebinti į svečius užsukusius draugus. Aptarsime kokius įrankius reikėtų turėti namie, kiek laiko galima mėgautis vynu atkimšus butelį, kokias taures pirkti ir dar daugelį kitų klausimų.

ŠAMPANAS | Šampano istorija ir gamyba, kaina ir šiandieninis vartojimas, rūšys ir stiliai. Vartojimo gidas ir degustacija.

PAŽINK PORTĄ | Porto vartojimo gidas ir degustacija, kurios metu susipažinsite su pastiprintu vynu, portu. Kalbėsime apie skirtingas porto rūšis, kaip degustuoti, ir kaip išsirinkti portą sau.
 

PASIRUOŠTI VYNĄ KALĖDOMS | Kalbėsimės apie tai, kokį vyną pirkti Kalėdiniam stalui ir kaip jį derinti su kalėdiniais patiekalais. Pirkimo gidas ir degustacija.

KAIP KUR IR KOKĮ VYNĄ PIRKTI? |  Vyno parduotuvių apžvalga, baziniai patarimai, etikečių skaitymas, į ką kreipti dėmesį lentynose. Pirkimo gidas ir degustacija. 

VYNO IR SŪRIO TINDERIS | Koks vynas prie kokio sūrio geriausiai tinka? Pirkimo gidas ir degustacija.

Galime atvykti į jūsų šventę arba surengti vakarą tam puikiausiai tinkančioje aplinkoje. Taip pat ir priderinti ar paruošti temą, kuri būtų įdomiausia jums!

Tegu vynas tampa kultūros dalimi!

Artimiausios atviros degustacijos į kurias gali užsiregistruoti:

Lapkričio 26 diena - Porto degustacija

Registracija ČIA

Visiems klausimams ir užsakymams - worksmart@urteconsulting.com