© 2019 Urtė Consulting

Degustacijos

Kartu su komanda organizuojame tiek privačias, tiek mokomojo tipo degustacijas. Temų įvairovė išties, plati:

BURBULIUOKIM | Putojančių vynų pradžiamokslis. Sužinokime kaip gaminamas putojantis vynas ir kodėl tiek daug jo rūšių. Mokomės atskirti putojančių vynų rūšis, atrasti sau labiausiai patinkantį. 

NAMŲ VYNAS | Kalbėsimės apie tai, kaip išsirinkti vyną namams, kaip susikurti namų vyno lentyną ir kaip/ kuo nustebinti į svečius užsukusius draugus. Aptarsime kokius įrankius reikėtų turėti namie, kiek laiko galima mėgautis vynu atkimšus butelį, kokias taures pirkti ir dar daugelį kitų klausimų.

ŠAMPANAS | Šampano istorija ir gamyba, kaina ir šiandieninis vartojimas, rūšys ir stiliai. Vartojimo gidas ir degustacija.

PAŽINK PORTĄ | Porto vartojimo gidas ir degustacija, kurios metu susipažinsite su pastiprintu vynu, portu. Kalbėsime apie skirtingas porto rūšis, kaip degustuoti, ir kaip išsirinkti portą sau.
 

PASIRUOŠTI VYNĄ KALĖDOMS | Kalbėsimės apie tai, kokį vyną pirkti Kalėdiniam stalui ir kaip jį derinti su kalėdiniais patiekalais. Pirkimo gidas ir degustacija.

KAIP KUR IR KOKĮ VYNĄ PIRKTI? |  Vyno parduotuvių apžvalga, baziniai patarimai, etikečių skaitymas, į ką kreipti dėmesį lentynose. Pirkimo gidas ir degustacija. 

VYNO IR SŪRIO TINDERIS | Koks vynas prie kokio sūrio geriausiai tinka? Pirkimo gidas ir degustacija.

Galime atvykti į jūsų šventę arba surengti vakarą tam puikiausiai tinkančioje aplinkoje. Taip pat ir priderinti ar paruošti temą, kuri būtų įdomiausia jums!

Tegu vynas tampa kultūros dalimi!

Išgerk vyno su Dervynu!

Artimiausios degustacijos:

Sausio 30 diena, 18:30, Baltas Dobilas

PUTOJANTYS APERITYVAI. Ragausime skirtingas putojančių vynų rūšis, mokysimės kaip juos atskirti, kalbėsime ką rinktis skirtingiems sezonams, prie įvairių aperityvinių užkandžių bei aptarsime populiariausius kokteilius gaminamus su putojančiais vynais.

Vasario 1 diena, 18:00, Baltas Dobilas

ITALIJOS RAUDONIEJI VYNAI. Kuo jie sužavi ir kodėl jie tokie populiarūs? Ragausime pagrindines itališkas raudonasias uogas, mokysimės jas atskirti ir rasti sau labiausiai patinkančias, bei kalbėsimės apie maisto derinius prie jų.

Registracija į degustacijas ir visa informacija - worksmart@urteconsulting.com