vila-komoda-5b5cd40edc3ec.jpg

Pakvietėme Urtę į svečius tam, kad pagerintų mūsų komandos žinias vynų bei aptarnavimo kokybės klausimais. Kursas, kurį atsakingai paruošė Urtė buvo naudingas tiek jauniausiems komandos nariams, tiek vadovams. Viskas buvo pasakojama paprastai, suprantama kalba. Pateikta daug įdomių faktų, kuriuos su malonumu mūsų komanda vysto ir sėkmingai diskutuoja iki dabar.

Karolina Vičiūtė-Meidė,
„Vila Komoda” bendrasavininkė, Palanga
Vila_Komoda_Logo_bw_cmyk-01.png
33037681_1936240243076621_26675137011746
Kristina Alkevičiūtė, „MediaCom”, tarptautinė media agentūra

Su Urte dirbti – vienas malonumas. Pirmiausia dėl to, kad tai profesionalus žmogus, kuris pajaučia prekės ženklą ir kliento poreikius, kuria kokybišką turinį, niekada nevėluoja ir laikosi susitarimo. Taip pat Urtė yra labai šilta ir kūrybiška asmenybė, todėl su ja lengva rasti geriausią bendrą sprendimą, kurį ji įgyvendins daugiau nei 100%.

MediaCom_Banner1.png
Vaiva.jpg

Su Urte dirbame jau treti metai, ji atsakinga už mūsų vyno kortą. Kortą peržiūrime kas sezoną, tad keičiame gėrimus atsižvelgiant ir į svečių poreikius, ir į naujausias tendencijas. Esame labai patenkinti paslaugomis, visuomet vynus atsirenkame drauge, personalas aktyviai įsitraukia į diskusijas ir dalyvauja mokymuose. Juos ji puikiai veda, moka sudominti ir įtraukti. Kartu atrandame nerealius maisto ir vyno derinius. Ir šiaip, mes ją mylim.

Vaiva Gumbienė,
„DIA”, restorano vadovė
logoweb.png
Screen Shot 2019-07-20 at 10.45.18 AM.pn

Pakvietėme Urtę sukurti vyno kortą ir pravesti vyno mokymus mūsų Bo House komandai. Ji puikiai suprato ir pagavo mintį, ko norėjome, o prašėme lengvai smagiai papasakoti, sudominti ir išmokyti mūsų jauną komanda pristatyti vynus. Taip pat paruošti po lengvai įsimenantį sakinį apie kiekvieną iš vynų. Kiekvienas iš Bo House kažko išmoko ir tai padėjo parduoti vynus dar geriau, sudominti svečius net jų nežinomais vynais.

Živilė Cirtautė,
„BO House”, Kaunas
Screen Shot 2019-07-20 at 10.47.42 AM.pn

maisto kultūra, restoranai

Screen Shot 2019-07-20 at 10.51.20 AM.pn
Viktorija Emde, „Fisheria”, Nida

Urtė - puikiai priderino vynus prie mūsų restorano specifikos - esame šviežios žuvies restoranas. Greitai suprato poreikius ir lūkesčius. Rekomenduotume ją pasikviesti, esame tikrai patenkinti ir tikimės, kad ir šiemet norės padėti papildyti vynų kortą naujais skoniais, papasakos apie naujausias tendencijas. O ir šiaip visada smagu ją pamatyti :)

stebuklai.jpg

Šauni profesionali visapusiška kūrybiška! Puikiai priderino vyną degustacinei vakarienei. O vedami mokymai sudomino musu kolektyvą, žemiška kalba, įdomūs faktai įsiminė ir yra naudojami kasdieniame darbe. Urtė paujautė poreikius ir generavo kokybišką turinį, kūrybiškai ir greitai reagavo į pastabas ar net dvejones, todėl buvo malonu dirbti. Tikimės ne paskutinį kartą :)

Andrius Emde,
„Stebuklai”, Vilnius
19399503_141658913066460_471961819714879

Mykolas Lepeška ir Domas Vyšniauskas,
„Vilkinė Gastro Fields” įkūrėjai

Urtė ir jos komanda padėjo atsirinkti naująjį Vilkinės šefą. Viso proceso metu jautėme nuoširdų rūpestį bei šilumą. Tai, kartu su rinkos išmanymu bei pasitikėjimu dėl konfidencialumo, neabejotinai buvo sėkmę lemiantys veiksniai.

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon